Spodnie Medyczne

Produkty 20

Filtry

Spodnie medyczne męskie

Spodnie medyczne męskie to idealne uzupełnienie Twojej garderoby medycznej. To spodnie, które zapewnią Ci komfort, styl i funkcjonalność w pracy. W naszej ofercie znajdziesz spodnie medyczne męskie w różnych kolorach i fasonach, dzięki czemu możesz dopasować je do swojego gustu i potrzeb. Spodnie są również przewiewne i mają doskonałą cyrkulację powietrza. Posiadają cztery funkcjonalne kieszenie, w których możesz przechowywać niezbędne akcesoria i narzędzia do pracy.

Spodnie charakteryzują się nowoczesnym fasonem, mają zwężane nogawki, które dodają im dynamiki i elegancji oraz gumkę w pasie, co zapewnia łatwą regulację obwodu.

Joggery medyczne męskie

Joggery medyczne męskie to nowoczesna alternatywa dla tradycyjnych spodni medycznych. To spodnie, które łączą w sobie sportowy styl i profesjonalny wygląd. W naszej ofercie znajdziesz joggery medyczne męskie w różnych kolorach.

Nasze joggery medyczne męskie mają pięć funkcjonalnych kieszeni, w których możesz przechowywać niezbędne akcesoria i narzędzia do pracy, posiadają zwężane nogawki zakończone ściągaczami. Joggery mają gumkę w pasie z troczkami, oraz wzmacniane szwy, co zwiększa ich trwałość.

Spodnie medyczne męskie slim fit i joggery medyczne męskie to ubrania, które sprawią, że będziesz czuć się komfortowo i profesjonalnie w swojej pracy!