Odzież medyczna dla lekarzy | Noshi - Odzież Medyczna
obraz programu ładującego
Darmowa dostawa już od 399 zł!

Odzież medyczna dla lekarzy

Zawód lekarza wiąże się z bezpośrednim kontaktem z pacjentami. Jak wszystkie zawody zaufania publicznego, ten również nierozerwalnie łączy się z uniformem, w którym lekarz pracuje, przyjmuje pacjentów oraz wykonuje zabiegi. Odzież medyczna dla lekarzy to nie tylko typowe fartuchy z długim rękawem, kojarzące się z wizytami w gabinetach. Sprawdź, jakie stroje są niezbędne w pracy lekarza.

Wygodna i praktyczna odzież medyczna dla lekarzy

Strój lekarza składa się z kilku elementów. Podstawowym jest fartuch, używany w codziennej pracy podczas przyjmowania pacjentów. Fartuchy medyczne mogą mieć różne fasony i kroje. Fartuch zwykle ma długie rękawy i sięga długością co najmniej do połowy uda. Ten element stroju zakładać można na prywatne ubranie, lub skompletować go z uniformem nazywanym scrubs. Scrubsy, czyli zestaw będący medyczną bluzą i spodniami, to klasyka lekarskiej odzieży roboczej. Scrubsy przydają się szczególnie podczas zabiegów, są noszone również przez wspomnianych wcześniej pracowników lecznic weterynaryjnych oraz gabinetów kosmetycznych. Odzież medyczna dla lekarzy umożliwia swobodną pracę i pozwala uniknąć zachlapania prywatnych ubrań podczas wykonywania zabiegów i badań.

Kolorowa odzież medyczna dla lekarzy

Biały kitel to nie jedyna opcja stroju dla lekarza! Pod białym fartuchem nosić można medyczną bluzę i spodnie w wybranym kolorze, który bywa z góry ustalony przez miejsce pracy lub może być wybrany samodzielnie przez lekarza. Różowy lub zielony scrubs nie odejmuje lekarzowi profesjonalizmu, może być za to miłym akcentem przełamującym szpitalną, chłodną biel, na przykład w kontakcie z najmłodszymi pacjentami. Zwłaszcza, gdy konieczne jest założenie medycznego czepka i maseczki, kolorowy scrubs może wpływać na pozytywną atmosferę podczas zabiegów.

Jaka odzież medyczna dla lekarzy jest najwygodniejsza?

Odzież medyczna, taka jak fartuchy, scrubsy i bluzy medyczne powinna być uszyta z oddychających materiałów wysokiej jakości. Ważne, by ubranie nie było za duże i nieforemne, ale jednocześnie nie powinno ono krępować ruchów lekarza. Odzież medyczna dla lekarzy i innych pracowników prowadzących konsultacje i wykonujących zabiegi zwykle posiada kieszenie na niezbędne narzędzia i przybory do pracy, pozwalające uwolnić ręce w razie potrzeby.

Dostępne w sklepie Noshi.pl fartuchy, scrubsy i bluzy medyczne stanowią codzienny strój lekarza, ale nie tylko. Odzież medyczna dla lekarzy noszona jest również przez weterynarzy, techników weterynarii, farmaceutów, a także pracowników gabinetów kosmetycznych i kosmetologicznych. Czysty, profesjonalny uniform to nie tylko odzież ochronna. Dobrze dobrany, stylowy fartuch sprawia, że wizerunek pracownika usług związanych z medycyną wzbudza zaufanie i należny mu respekt. Dzięki schludnemu wyglądowi w pracy związanej z delikatnymi kwestiami zdrowotnymi okazujemy respekt pacjentom lub klientom usług beauty.

Noshi.pl to także także spodnie medyczne i akcesoria takie jak czepki i maski, uszyte z największą starannością i utrzymane w klasycznej, eleganckiej formie i stylu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *